Atlikti darbai

Medis vonioje

Medinės grindys vonios kambaryje
Medinės grindys vonios kambaryje - daugumos klientų noras, tačiau tai reikalauja protingo pasirinkimo. Kad būtų viskas aiškiau, medines grindis naudoti vonios kambaryje galima. Yra keletas aspektų į ką reikia atkreipti dėmesį, tinkamai įrengti ir tokia danga ilgai tarnaus netgi šlapioje zonoje.
Vonios kambario grindys
Vonios kambaryje galima naudoti visų tipų medines grindis tik jas reikia tinkamai įrengti ir padengti. Įrengiant standartines parketlentes, yra išgilinami tarpai tarp lentų, juos užpildant speciali izoliuojančia medžiaga, tuomet viskas peršlifuojama ir padengiama apsauginiu sluoksniu. Tokiu būdu medis yra visiškai uždaromas nuo drėgmės patekimo į vidų. Kitas tipas yra atsparus medis, kaip Tikas, kurie naudojami net laivo deniams. Trečia galimybė - medžio masyvo lentos vonioje. Jas taip impregnuojant, uždarant tarpus tarp sujungimų ir padengiant apsauga.
Mediena vonioje
Natūralios grindys vonioje yra naudojamos sukurti jaukumui ir turėti šiltesnį pagrindą, lyginant su klasikiniu pasirinkimu - plytelės. Medis taip pat būna panaudojamas ir vonios balduose ar aksesuaruose, nes technologijos leidžia medį turėti maksimaliai atsparų drėgmės poveikiui.

Norite panašaus sprendimo?