Atlikti darbai

Plačios parketlentės

Plačios grindinės lentos
Kambriuose, kurie yra pakankamai didel ir erdvūs, galima naudoti plačias parketlentes. Tokio tipo patalpose atsiskleidžia šių lentų išskirtinumas ir grožis. Kodėl nerekomenduojame plačių ir ilgų lentų naudoti mažose patalpose, dėl labai paprasatos priežasties - didžio dalis užsistato, išsipjausto įrengiant ir matomi tik labai minimalūs fragmentai. Reikia pabrėžti, kad išskirtinai plačios grindinės lentos ir kainuoja brangiau, todėl verta atlikti kruopščius skaičiavimus ir patalpų zonavimą.
Grindų išdėstymas
Norint turėti išskirtinį vaizdą, nėra būtina visiems plotams pasirinkti tą pačią medžiagą. Mes savo klientams siūlome išskaičiavimą, kur ir kokio ilgio lentas geriausiai naudoti. Pvz. galima svetainei pasirinkti plačias ir ilgas lentas, prie jų pridedant nedidelį procentą trumpų lentų, kurios būtų panaudotos vietoje pjovimo. Taip pat zonoms, kur bus drabužinės, miegamojo kambariai ir pan. parenkame siauresnio formato, bet lygiai tokios pat išvaizdos. Tokiu būdu optimizuojams biudžetas, skirtas grindų įrengimui ir nenukenčia kokybė.
Ilgos parketlentės
Pagal naujausias tendencijas, parketlentės gali būti labai ilgos ir siekti 6-10 metrų. Tai yra visiškai vienetiniai variantai, bet techninės galimybės jau leidžia tai padaryti. Klientams turintiems atitinkamas erdves ir norintiems jas turėti išskirtines t.y. vienas iš galimų sprendimų.
 

Norite panašaus sprendimo?