Atlikti darbai

Parketlentės Rustic

Populiariausios parketlentės
Rustic parketlentės yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, būtent dėl savo kainos ir kokybės. Rustic grindų rūšiavimas yra šakotas ir turitntis šiek tiek balanos. Natūralaus, organiško medžio rašto. Tokio tipo rūšiavimas suteikia galimybę turėti itin gerą produkto kainą, kurio kokybė nei kiek nesiskiria nuo mažiau šakų turinčio produkto, juolab kad vaizdas yra greičiausiai pats natūraliausias.
Nebrangi grindų danga
Norint turėti ištisinės lentos vaizdą, šakotesni rūšiavimai yra geriausia išeitis, nes tuomet nereikia rinktis smulkinto rašto, trijų juostų grindų. Taip pat ir įrengimas yra paprastas ir nesudėtingas, netgi galima tai atlikti pačiam, dažniausiai šios grindys yra gaminamos su click sistema, užraktu, kuris leidžia be klijų sujungti abi lentas tarpusavyje.
Natūralaus atspalvio parketlentės
Dar viena gudrybė, kuri leidžia šiek tiek sumažinti sumą skiriamą grindų įrengimui - spalva. Renkantis natūralų medžio atspalvį visada išlošiate, nes nereikia grindų dangos papildomai dengti atspalviu, jų yra gaminama daugiau ir paviršiaus padengimui naudojama medžiaga yra pigesnė. Labai nedidelė smulkmena, kuri įtakoja nemažai procesų.
 

Norite panašaus sprendimo?