Kietinto ąžuolo parketlentės

Pakietintos parketlentės

Šias parketlentes įrengėme naujų namų kvartale Vilnių ,,Pušų terasos“. Klientai kartu su architekte kūrė lengvą, skandinaviško stiliaus interjerą, kuriam reikėjo lengvo balinimo ąžuolo parketlenčių. Šiuose namuose gyvena jauna šeima, kurių pagrindinis reikalavimas buvo unikali spalva ir didelis atsparumas.

Parketlenčių padengimas

Šiam tikslui pasiekti naudojome dvigubo dengimo technologiją, su pakietinta apsauga. Viso paviršius dengiamas trimis sluoksniais: pirmas sluoksnis yra spalva, kuria dengiasi ir įsitrina medžio poros. Taip užpildoma vidinė dalis, kuri ateityje neleidžia purvui skverbtis giliau, sekančiu etapu yra uždaromos medžio poros kieto vaško alyva ir užpoliruojamors. Standartiškai tai būtų ir viskas, bet esant poreikiui, atliekame dar keletą procedūrų. Dedamas Titan kieto vaško sluoksnis, kuris išlaiko spalvą, padengia dar vienu aspaugos sluoknsiu ir suteikia išskirtinį atsparumą lentoms.

Šildomos grindys medis

Medis ir šildomos grindys dažnai kelia daug klausimų, bet tam jau yra daug technilogijų, kurios turi garantijas ir yra visiškai saugu ir patikima naudoti medį ant šildomų grindų. Reikia laikytis tik keletos reikalavimų, kurie užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę.