Atlikti darbai

Ąžuolo masyvo laiptai

Ąžuoliniai laiptai
Laiptai nuosavuose namuose ir kotedžuose dažnu atveju yra galvos skausmas. Yra keletas standartinių metodų, kaip įrengiame ir gaminame laiptai, bet galima pasirinkti ir alternatyvius variantus, tinkamai suderinus su kuriamu interjeru. Mediniai laiptai visuomet yra pirmas pasirinkimas, bet galima tai padaryti ir naudojant šiek tiek mažiau medžio nei pjaunant standartines pakopos iš storo medienos skydo.
Alternatyva  laiptų pakopoms
Vienas iš galimų variantų yra įgyvendintas šiame objekte, panaudojome ąžuolo masyvo lentas, kurių ilgis yra trumpas. Speciailiai buvo pasirinktas trumpas ilgis ir vidutinis storis, priešpakopis paliktas atviras - betonas. Užduotis buvo suderinti laiptų dangą su grindų laminatu, kaip klientai pasakė, atspalvius suderinome idealiai. Tokio tipo danga kainuoja sąlyginai nedaug ir yra įrengiama paprasčiau bei tiksliau.
Paruoštos pakopos laiptams
Dar vienas variantas yra paruoštos pakopos su ąžuolo lukštu arba laminatu. T.y. paruoštos detalės iš kurių galima daryti apdailą ir nereikia individualiai jų gaminti. Paruoštas produktas suteikia galimybę turėti nedidelę kainą ir kokybišką variantą. Minusas tokio pasirinkimo šiek tiek ribotas atspalvių ir atsparumo pasirinkimas, bet visumoje tikrai verta dėmesio alternatyva.

Norite panašaus sprendimo?