Atlikti darbai

Dvisluoksnės parketlentės

Dvisluoksnės parketlentės
Dvisluoksnės ir trisluoksnės parketlentės. Dažnai klientai diskutuoja ir renkasi tarp šių tipų. Esmė yra labai paprasta. Tokio tipo dangų konstrukcija turi šiokių tokių skirtumų, bet esmė išlieka ta pati. Abu tipai yra pilnai tinkami naudoti šildomoms grindims. Kiekviena atskira lenta turi savo parametrus, kurie užtikrina panaudojimą šildomoms grindims.
Vienetinė spalvos gamyba grindims
Šiame objekte gaminome unikalią ir indivudualią spalvą, pagal kliento ir architekto norus. Gamyba užtruko, darėme keletą badymų ir galų gale pavyko. Norint išgauti šį atspalvį, buvo dengiama trim skirtingais sluoksniais + dviguba apsauga, kieto vaško alyvos. Žaliava naudota su paviršiaus šukavimu ir turinti 4 griovelius. Aukščiausio lygio ąžuolas. Papildoma vertė jam suteikia, atliekan išskirtinį padengimą.
Kieto vaško ir alyvos padengimas
Vis dažniau grindų gamyboje yra naudojame natūralias medžiagas. Šiuo atveju taip pat. Pasirinktas spalvinimas eko alyvomis ir tvirtinimas kietu vašku. Visoms dangoms suteikiame garantijas. Mūsų dažnai minimas medžio privalumas - galimybė atnaujinti ir keisti. Nėra būtinai lupti, ardyti, galima modernizuoti jau esamą tekstūrą ir paviršių.

Norite panašaus sprendimo?