Atlikti darbai

Trijų juostų ąžuolas

Trijuostis ąžuolas parketlentės
Trijų juostų parketlentės yra pačios ekonomiškiausios iš visų medinių dangų, kurios tinka ir grindiniam šildymui. Tokio tipo dangos yra lygiai tiek pat kokybiškos ir patikimos kaip pilno lentos vaizdo grindys. Gamybos metu atsiranda smulkių detalių, todėl tokios lentos ir yra gaminamos iš jų. Kokybiniai reikalavimai ir standartai yra tokie patys kaip ir visoms kitoms daugiausluoksnėms grindims. Trys juostos yra tik paviršiaus vaizdo apibūdinimas.
Lakuotas parketas
Šios grindys dažnai yra padengiamos laku, nes yra masinės gamybos produktas. Dideli gamybos kiekiai leidžia turėti labai patrauklią produkto kainą, kuri kartais lenkia netgi sintetines dangas kaip laminatą ar vinilą. Lakas yra labai ilgaamžis ir atsparus padengimas, gamykliškai yra dengiama 6-7 plono lako sluoksnius, kurie yra ne tik atsparūs įbrėžimams, bet ir UV saulės spinduliams.
Grindys alergiškiems žmonėms
Tokio tipo grindys yra puikiai tinkamos alergiškiems žmonėms, jos netraukia dulkių ir savo sudėtyje neturi cheminių medžiagų. Medinės grindys yra iš savęs šiltos, todėl nešildymo sezono metu ant jų jauku būti. Kitas svarbus aspektas - galima atnaujinti ir padengti vėl norimu atspalvių ir norima apsauga.

Norite panašaus sprendimo?