Atlikti darbai

Rankų darbo grindys

Rankų darbo grindų danga
Medinė grindų danga, reikalauja daug meilės ir kruopštumo ją paruošti ir tinkamai įrengti. Mes visuomet stengiamės ir pasiekiame savo tikslus grindų dangos gamyboje bei įrengime. Didžiąją dalį paviršiaus apdailos, pabaigiame rankomis, kad įsitikinti aukščiausia kokybe ir nepriekaištingu vaizdu.
Medinės grindys
Šis objektas - nedidelis Vilniaus senamiesčio butas, kuriame reikėjo įrengti natūralią ir stiprios struktūros dangą. Dar vienas iššūkis buvo sutilpti į nurodytą kliento biudžetą. Pasirinkome stiprios tekstūros ąžuolo žaliavą, kurią papildomai ryškinome šukuodami paviršių ir dengtami natūralia Livos alyvos, kuri suteikia sodresnę spalvą.
Grindų dangos įrengimas
Taip pat šiame objekte turėjome paruošti pagrindą. Išlyginti ir nušlifuoti. Visas įrengimas užtruko dvi dienas ir klientas galėjo naudotis savo gyvenimo erdve. Priežiūrai ir kasdieniniam naudojimui palikome instrukcijas.
Alyvuotų grindų privalumas
Alyvuotos grindys pasižymi itin greitu ir patogiu atnaujinimu. Nereikia atlikti šlifavimo darbų, galima dangą tiesiog pertepti nauja alyva ir turėsime visiškai naują dangą. Taip pat tinkamai suderinus galima įtakoti ir atspalvį.

Norite panašaus sprendimo?