Atlikti darbai

Medžio grindys

Parketlentės šildomoms grindims
Objektas Vilniuje, jaunos šeimos loftas. Šildomos grindys. Užsakovų pageidavimu, reikėjo naudoti parketlentes, tinkamas šildomoms grindims ir turinčioms gerą pralaidumą, nes loftas šildomas tik grindiniu šildymu, todėl efektyvumas šioje vietoje buvo labai svarbus. Naudota trisluoksnė konstrukcija, kuri atitinka aukščiausius parametrus pralaidumui. Klijuota specialiais šildomoms grindims klijais, kurie savyje turi elastingų medžiagų ir kompensuoja minimalius lentos judėjimus.
Grindų danga loftui
Loftas - didelė atvira erdvė, kurios tinakamam užpildymui reikia gerų sprendimų ir tinkamų medžiagų. Kartu su užsakovais nusprendėme naudoti Oak Cottage modelį, kuris turi pakankamai intensyvų raštą, papildytą šakomis ir nedidele balana. Grindletnės turi click sistemą, todėl yra labai greitai įrengiamos, belieka tik priklijuoti prie pagrindo.
Šildomos grindys
Didelis medinių grindų pranašumas yra tas, kad jos būna šiltos ne tik tuomet kada yra šildomos, bet ir tada kai šildymo sezonas pasibaigia. Natūralaus medžio danga - jauki ir šilta iš savęs, todėl drąsiai galima ant jos vaikščioti basomis, sėdėti ir leisti ropoto vaikams. Taip pat mediena netraukia dulkių, todėl tinka ir alergiškiems žmonėms.

Norite panašaus sprendimo?