Pastelinių spalvų derinimas su medinėmis grindimis

Baltos sienos yra nesenstanti klasika, kuri niekada neišeis iš mados. Tačiau yra daugybė kitų, intriguojančių spalvų, tokiu pat gerų, kaip balti atspalviai, derančių su medinėmis grindimis. Sienų ir medinių grindų spalvos turėtų papildyti viena kitą ir sudaryti nuoseklią visumą, o ne konkuruoti tarpusavyje ar būti tarpusavyje nesuderinamos. Kaip pasirinkti spalvas, kad sukurtumėte puikiai parinktą ir stilingą duetą?
Pastelinių spalvų derinimas su medinėmis grindimis
Populiariausi interjero dizaine naudojami pasteliniai atspalviai tai pudrinė rožinė spalva, mėtų, alyvinė ir šviesiai žydra. Ar pastelinės sienos tiks prie medinių grindų? Tikrai taip. Vaikų kambarys, virtuvė, valgomasis, paauglių miegamasis - tai tik keletas pavyzdžių, kuriuose naudojamos pastelinės sienų spalvos. Kambario su pastelinėmis sienomis interjere puikiai komponuojasi šviesių arba neutralių atspalvių grindys.
Metų spalva ir medinės grindys
Pantone institutas paskelbė, kad 2018 metų spalva – Ultra Violet. Spalva puikiai dera prie meninių, sendintų medinių grindų. Toks duetas tai puikus pasirinkimas svetainės, miegamojo kambario ar darbo kambario interjerui. Ultra Violet spalvos sienos yra elegantiškos bei prašmatnios, o derinamos prie tamsių medinių grindų suteiks kambariui prabangos ir elegancijos. Kambaryje, kurio sienos yra Ultra Violet spalvos, puikiai tiks tamsių ir rudų atspalvių grindys.
Medinės grindys ir ryškių spalvų sienos
 Yra spalvos, kurios skatina, žadina bei suteikia energijos. Tai energingos, šiltos spalvos, tokios kaip geltona, oranžinė ar raudona. Stiprių spalvų sienos tai dažnai valgomojo, dieninio kambario ir kabineto interjero projektai. Šios paletės spalvos įkvepia kūrybingam darbui, suteikia energijos ir pagerina nuotaiką. Ryškios, stimuliuojančios kambarių sienos dera su natūraliomis grindimis.
Medinės grindys ir švelnūs sienų atspalviai
Priešingai nei stimuliuojančios sienų spalvos, švelnūs atspalviai – tai spalvų grupė, kuri suteikia švelnumo jausmą bei ramina. Intensyvūs žydri atspalvių bei žalios spalvos variacijos ramina sielą, dėl to yra populiarus pasirinkimas miegamajame kambaryje ar kitose patalpose, kurios yra poilsio ir relaksacijos zonos. Tai gali būti kambarys su didele ir patogia sofa, arba kambarys su namų kino sistema arba žaidimų konsole.   Šviesūs ir švelnūs sienų atspalviai bus derinami su šviesiomis grindimis.    

Mūsų darbai

Laminuotos pakopos su metaliniais turėklais

Skaityti daugiau

Ąžuolinės parketlentės

Skaityti daugiau

Nelygaus reljefo parketlentės

Skaityti daugiau

Mikrocemento laiptai

Skaityti daugiau

Medinė terasa

Skaityti daugiau