Parketlentės

Interjero medžiagų pasirinkimas šiuo metu yra labai platus. Viskas priklauso nuo fantazijos ir norimo išleisti biudžeto. Daug dėmesio skiriama natūralioms medžiagoms arba gaminamoms iš atsinaujinančių medžiagų, neteršiančių gamtos produktų. 
  Neišimtis ir grindų dangų pasaulis. Nors tendencijos ir mados turi nemažai įtakos, žvelgiant tik iš techninės ir konstrukcinės pusės, jau daugelį metų čia karaliau parketlentės. Jos būna kelių tipų. Dvisluoksnės parketlentės, trisluoksnės parketlentės. Toks apibūdinims reiškia iš kiek sluoksnių yra sudaryta pati lenta. Viršutinį sluoksnį visose parketlentėse sudaro kietmedis, dažniausiai tai yra naudojamas ąžuolas, uosis. Rečiu naudojama egzotinė mediena tokig kaip Jatoba, Merbau, Sapelle ir t.t. 
  Medinės parketlentės išsiskiria aukštu stabilumu tai leidžia šią medžiagą naudoti ant šildomų grindų, patalpose kur didelis drėgmės ir temperatūros svyravimai. Tinkami paruošus pagrindą ir įrengiant pagal tam pritaikytą technologiją, galima naudoti ir vonios kambariuose su tiesioginiu sąluyčiu su vandeniu. Dar visiškai neseniai šio tipo dangos buvo apipintos mitais ir legendomis, kad yra netinkamos šildomoms grindims, labai stipriai kraiposi, greitai dėvisi. Šių dienų tendencijas papildo ir kietinto paviršiaus parketlentės tai produktas, kuri dar labiau išskiria natūralių medžiagų produktą iš sintetinių. Kietinto paviršiaus dėka, danga įgauna atsparumą prilygstanti laminuotoms ar vinilinėms grindims. Pertinent kainos lygį jis turi skirtumą, tačiau tai nebėra toks didelis ypatingai vertinant ir montavimo darbus, nes dauguma parketlenčių montuojasi greičiau ir paprasčiau už sintetines dangas. 
  Nereiktų pamiršti, kad visos medžiagos reikalauja tinkamos priežiūros, net ir patys atspariausi gaminiai kaip akmens masės plytelės, lieto akmens stalviršiai. Ne išimtis šiuo atveju ir medinės parketlentės, kurias reikia plauti tinkamomis priemonės, nepalikti šlapių balų, o jeigu jau ir nutiko nelaimė yra vienas, bet labai didelis privalumas - jas galima atnaujinti. Ši danga puikiai gali būti peršlifuota ir atnaujinta į pirminį lygį. T.y. tapti visiškai nauja danga, tokia kokią įsigijote parduotuvėje. 


Mūsų darbai

Termo medienos terasos

Skaityti daugiau

Medinės terasos

Skaityti daugiau

Mediniai laiptai su porankiu

Skaityti daugiau

Laminuotos pakopos su metaliniais turėklais

Skaityti daugiau

Ąžuolinės parketlentės

Skaityti daugiau