Mikrocemento grindų danga

Mikrocemento grindų danga yra moderni ir išskirtinė grindų danga, kuri sudaryta iš specialios sudėties, į kurią įeina cementas, specialių dalelių ir akrilo danga. Ši danga turi aukštas atsparumo savybes. .Mikrocemento grindų dangos pranašumų yra daugybė: 

Estetiškas vaizdas. Mikrocementas suteikia grindims modernų ir elegantišką vaizdą, kartu suteikiant natūralios medžiagos efektą.
Platus spalvų pasirinkimas. Mikrocemento grindų danga gali būti įvairių spalvų, todėl gali būti pritaikyta prie bet kokio interjero.
Labai aukštas atsparumas. Mikrocementas yra labai patvarus, todėl atsparus įbrėžimams, smūgiams ir dilimui.
Patvari ir tvirta. Mikrocemento grindų danga yra atspari drėgmei ir nesitraukia, todėl ji gali būti naudojama tiek šaltame, tiek šiltame name/bute, drėgnoje ar sausoje patalpoje.
Greita ir patogi. Montuojant mikrocemento grindis nebūtina nuimti senos grindų dangos, o tai sutaupo laiko ir išlaidų. Galima įrengti ant senų plytelių.
Higieniškas. Mikrocementas yra labai higieniško paviršius, nes jis yra be siūlių, neturi vietų kur kaupiasi purvas.
Ekologiškas. Mikrocementas yra pagamintas iš natūralių medžiagų, todėl jis yra ekologiškas ir saugus sveikatai.
Mikrocemento grindų danga yra ideali pasirinkimas tiek privatiems namams, tiek viešbučiams, restoranams, parduotuvėms ir kitoms viešoms patalpoms. Ji suteikia patrauklią ir modernią išvaizdą, tuo pačiu būdama labai patvari ir praktiška.

Mūsų darbai

Nelygaus reljefo parketlentės

Skaityti daugiau

Mikrocemento laiptai

Skaityti daugiau

Medinė terasa

Skaityti daugiau

Ąžuolo masyvo laiptai

Skaityti daugiau

Akmens imitacijos laminato pakopos ir metaliniai turėklai

Skaityti daugiau