Medinių grindų privalumai

Medinės grindys yra gražus ir stilingas pasirinkimas, kuris tiks bet kuriame interjere. Kokie yra medinių grindų didžiausi pliusai ir kodėl jos taip dažnai pasirenkamos kaip apdailos medžiaga?
Susipažinkite su 10 neabejotinų medinių grindų privalumų.
Medinių grindų privalumai

Kokie yra didžiausi trijų sluoksnių medinių grindų privalumai? Sukūrėme 10 punktų reitingą, puikiai apibūdinantį visų parketlenčių pagrindinius privalumus.
 
Stilinga išvaizda
Trijų sluoksnių medinės grindys yra elegantiškas vidinės apdailos medžiagos pasiūlymas. Kalbant apie estetiką, natūralios žaliavos visada laimės palyginime su sintetinėmis. Ne kitaip yra grindų atveju. Medžio apdaila yra noriai naudojama išskirtiniuose interjeruose – senuose dvaruose ar rūmuose, elegantiškuose viešbučiuose ir restoranuose. Ši medžiaga taip pat puikiai tinka namams ir butams
 
Ilgaamžiškumas
Neabejotinas medinių grindų privalumas yra jų ilgaamžiškumas. Medienos ilgaamžiškumas nėra perdėtas – ji tarnauja mažiausiai kelis dešimtmečius. Medines grindis galima keliskart atnaujinti taip prailginant jų tarnavimo laiką.
 
Didelis spalvų bei medienos rūšių pasirinkimas
Naujoviškame, trijų sluoksnių medinių grindų pasiūlyme rasite daug patrauklių spalvų. Galite taip pat pasirinkti įvairių rūšių mediena: ąžuolą, uosį ar egzotišką „merbau”. Platus produktų asortimentas padės puikiai suderinti ją su likusiu interjeru.
 
Ekologiška medžiaga
Trijų sluoksnių medinės grindys buvo pagamintos iš žaliavų, gautų iš sertifikuotų miškų. Gamybos metu rūpinamasi ne tik efektyviausiu medienos naudojimu, bet ir cheminiais komponentais, vandeniu ir energija. Galutinis produktas yra supakuotas į medžiagas, kurios gali būti 100% perdirbtos (kartonas ir folija).
Patvarios bei atsparios pažeidimams
Kiekvienos kokybiškos medinės grindys yra padengiamos gamykloje sukietėjusiu laku ar aliejumi. Dėl to jos tampa dar patvaresnės.
 
Lengvai atnaujinamos
Reguliarus priežiūros ir apsaugos priemonių naudojimas užtikrins tą, kad trijų sluoksnių grindys ilgą laiką liks puikios būklės. Specialius preparatus lengva naudoti, o naudojami pagal gamintojo nurodymus suteiks grindims papildomos apsaugos nuo susidėvėjimo.
 
Universalus charakteris
Didelis medinių grindų privalumas yra tai, kad jos tinka bet kokiam stiliui – šiuolaikiniam, klasikiniam, pramoniniam, skandinaviškam, „rustic”, provanso ar „glamour”. Nepriklausomai nuo tendencijos ir krypties, medinės grindys yra gera idėja. Visada.
 
Antistatinės savybės
Medinės grindys turi antistatinių savybių. Tai reiškia, kad ši natūrali žaliava nesutraukia dulkių, ne elektrifikuoja, todėl valymo dažnis yra gerokai mažesnis.
 
Grindys ir grindų šildymo sistemos
Trijų sluoksnių medinės ąžuolo, uosio ar „merbau” grindys gali būti naudojamos kartu su grindų šildymo sistemomis (elektrinėmis ar vandens).

Triukšmo slopinimas
Medinės grindys labai gerai slopina triukšmą, įskaitant žingsnių atgarsius, ką įvertins namų gyventojai bei žemiau gyvenantys kaimynai. Be to, mediena suteikia patalpoms geresnę akustiką už bet kokią kitą grindų dangą.

Mūsų darbai

Laminuotos pakopos su metaliniais turėklais

Skaityti daugiau

Ąžuolinės parketlentės

Skaityti daugiau

Nelygaus reljefo parketlentės

Skaityti daugiau

Mikrocemento laiptai

Skaityti daugiau

Medinė terasa

Skaityti daugiau