Medinių grindų pasirinkimas

MEDINIŲ  GRINDŲ PASIRINKIMAS
Kiekvienas žmogus savo namus įrengia pagal savus poreikius. Tačiau norint visus juos įgyvendinti, visada reikia apsvarstyti galimas aplinkybes, kad ateityje rezultatas nenuviltų. Grindų rūšys yra labai įvairios, o šįkart pabrėšime medines grindis ir padėsime jums priimti tinkamą sprendimą renkantis grindų rūšį.
MEDIENA – LAIKO PATIKRINTA
Medinės grindys labai sparčiai pradėjo populiarėti XVII a. pradžioje. Pirmosios grindys buvo visiškai rankų darbo. Jos, palyginus su šių dienų grindimis, turėjo labai grubų ir netolygų paviršiu ir todėl jas buvo sudėtinga švariai nuvalyti. Šiuolaikinės medinės grindys yra gerokai malonesnės tiek žiūrint, tiek liečiant. Pačios populiariausios medienos rūšys grindims yra ąžuolas, uosis, pušis, eglė. Pirkėjai visada gali rinktis iš parketlenčių grindims su 2 bei 4 grioveliais arba visiųškai be griovelių – priklauso nuo to, kur ir kokios rūšies lentas montuosite.
PARKETLENČIŲ PRANAŠUMAI
Medinės parketlentės turi begalę pranašumų. Tiesą sakant, sudėtingiau būtų sugalvoti neigiamas jų savybes. Štai keletas svarbiausių savybių, kuriomis galite mėgautis namuose turėdami medines grindis:Medinų grindų ilgaamžiškumas – išties būtų sunku rasti kitą grindų rūšį, kuri tarnautų taip ilgai, kaip mediena. Į priešininko poziciją galėtų atsistoti plytelės, tačiau reikia labai nedaug, kad jos įskiltu nukritus kokiam sunkesniam daiktui – pakeitimui reikia identiškos plytelės, kurią gauti gali būti sudėtinga. Medines grindis paprasta atnaujinti ir jos tarnaus amžinybę.

Medžio Švara – parketlentės yra išties švarios. Mediena visada yra padengiama laku arba vašku, todėl susidaro lygus sluoksnis, kurį švariai nuvalyti yra paprasta.
Lengva medinių grindų priežiūra – jas paprasta prižiūrėti, kadangi susidėvi ir nusibraižo apsauginis sluoksnis – lakas, vaškas. Jį paprasta nušlifuoti ir grindis vėl iš naujo padengti apsaugine danga. Rezultatas – nepriekaištingos grindys.
Išvaizda – mediena namuose visada atrodo puikiai bei prabangiai, o medinės grindys puikiai įsilieja tiek į modernų, tiek į klasikinį interjerą.
AR VERTA RINKTIS MEDINES GRINDIS?
Medinės grindys yra kiek brangesnės už kitų rūšių grindis, tačiau investuojate į kokybę ir ilgaamžiškumą. Pavyzdžiui, rankų darbo medinės grindys yra gaminamos sutelkiant dėmesį net ir pačias mažiausias detales ir viskas yra apdirbama iki tobulybės, todėl jos yra dar tobulesnės. Jeigu galite sau leisti pasirinkti medines grindis – jokiu būdu neatmeskite šios galimybės   Tekstas apie mus patalpintas : http://www.manonamai.lt/praktiniai-patarimai/namui-butui/mediniu-grindu-pasirinkimas.d?id=76114549

Mūsų darbai

Termo medienos terasos

Skaityti daugiau

Medinės terasos

Skaityti daugiau

Mediniai laiptai su porankiu

Skaityti daugiau

Laminuotos pakopos su metaliniais turėklais

Skaityti daugiau

Ąžuolinės parketlentės

Skaityti daugiau