Kodėl verta rinktis ąžuolines grindis?

KODĖL VERTA RINKTIS ĄŽUOLINES GRINDIS?

Jaukūs namai neįsivaizduojami be natūralių medinių grindų, nes klasika amžinai bus madinga, todėl ir natūralaus ąžuolo grindys niekada neišeis iš mados. Ąžuolas tai – tradicinė ir viena populiariausių medžiagų šiuolaikiniame vidaus interjere. Ąžuolinės grindys išsiskiria savo kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl žmonės vis dažniau renkasi šias grindų dangas, norėdami savo namuose jaukumo, natūralumo ir žinoma kokybės. Ąžuolas visada buvo stiprybės, ilgaamžiškumo ir patvarumo simbolis, o visus šiuos kriterijus atitinka  „ManoGrindys“ medienos gaminiai.

Vargu ar galima rasti geresnį grindų dangų sprendimą savo namams ar biurui nei natūralaus ąžuolo parketą. Tokias savybes kaip: šiluma, saugumas, natūralumas, ilgaamžiškumas bei unikalumas turi ąžuolinės grindys. Tikras medis visuomet suteikia šilumos visais metų laikais. Taip pat tai itin saugios grindų dangos, todėl galite nesibaiminti dėl savo ir vaikų saugumo. Norėdami unikalių grindų dangų, galite būti tikri, jog ąžuolinės grindys tobulai atitiks šį lūkestį,  ąžuolinės grindų dangos yra unikalios savo spalva yra padengtos tik natūralia alyva, raštu ir struktūra.

GREITAS GRINDŲ DANGOS ĮRENGIMAS
Bendradarbiaudami su ilgametę patirtį turinčiais ąžuolinių grindų gamintojų lyderiais „ManoGrindys“, savo klientams gali pasiūlyti geriausios kokybės ir aukščiausius reikalavimus atitinkančias ąžuolines grindis.
Kiekvienais metais  mes investuojame į kokybės gerinimą, kad savo klientui pateiktume tik aukščiausios rūšies produkciją. Mūsų tikslas yra gerinti produkcijos kokybę, plečiant savo produktų liniją ir gerinant gamybos efektyvumą. Aukšta kokybė už prieinamą kainą, tai savybės, dėl kurių klientai mus vertina jau ne vienerius metus.
 Click sujungimas 

ĄŽUOLINIŲ GRINDŲ KLOJIMAS „TONGUE & GROOVE“ ARBA „CLICK“ TECHNOLOGIJOMIS

„Click“ sistemos išpopuliarėjo pritaikant jas laminuotų grindų dangų klojime. Laminuotų grindų pardavimai kartu su „click“ sistema leido sumažinti produkto kainą ir palengvinti dangos įrengimą. Būtent todėl išpopuliarėjo ir klijuotos medinės  grindys, o pagrindinis ir patogiausias pasirinkimas įrengiant grindis buvo  „click“ sistema. Nors dabar sunku surasti medžio masyvo grindų dangas su „click“ , tačiau mes tai galime pasiūlyti savo klientams.
Įlaidas ir išdroža (ang. Tongue & Groove) daugelį metų buvo naudojami su medžio masyvo grindimis. Ši sistema, skirtingai nei „click“, reikalauja daugiau įgūdžių įrengiant grindis, tačiau yra labiau lanksti ir turi daugiau pasirinkimo variantų.
 
Keletas naudingų  patarimų kaip pasirinkti jums tinkamą grindų dangų klojimo būdą:
„Click“ sistemos privalumai:
Grindų dangos įrengiamos per trumpesnį laiką;
Klojant nereikalingi klijai;
Paprasta, greita ir pigu;
Nebūtina turėti patirties klojant grindų dangas;
Lengva pakeisti sugadintą lentą;
Didesnis atsparumas drėgmei.
Paprastas grindlenčių sujungimas
Įlaido ir išdrožos (ang. Tongue & Groove) privalumai:
Tinka kloti vidaus ir lauko zonose, kur vyrauja dažni temperatūrų svyravimai;
Profesionalus montavimas naudojant klijus bus daug tylesnis, nei naudojant kitas sistemas;
Grindys gali būti montuojamos ant sijų, naudojant „click“ sistemą, tačiau reikia kruopščiai pasiruošti pagrindą;
Jei norite grindų iš plačių lentų, šis būdas yra priimtiniausias, nes su „click“ sistema maksimalus lentos plotis gali būti 120 mm.
Taigi, norėdami savo namuose ar biuro patalpose išlaikyti natūralią ir jaukią aplinką, rinkitės ąžuolines grindis, kurios tarnaus Jūsų namuose ne vienerius metus. Jeigu turite klausimų ar norite pasitarti, susisiekite su mūsų grindų dangų specialistais.

Mūsų darbai

Termo medienos terasos

Skaityti daugiau

Medinės terasos

Skaityti daugiau

Mediniai laiptai su porankiu

Skaityti daugiau

Laminuotos pakopos su metaliniais turėklais

Skaityti daugiau

Ąžuolinės parketlentės

Skaityti daugiau