Kietintos parketlentės

Visose gyvenimo srityse vyksta labai greitas technologinis virsmas. Atsiranda labai daug naujų medžiagų, jų panaudojimo galimybių, viskas prijungta online ir t.t. Grindų dangų segmente naujienų teko laukti šiek tiek ilgiau. Jau daugelį metų dominavo labai įprastos ir visiem žinomos dangos. Pakankamai neseniai išpopuliarėjo vinilinė grindų danga, tačiau tai buvo daugiau seniai žinomos dangos atnaujinimas ir pritaikymas plačiam vartojimui, ne tik komercinėms ir visuomeninės paskirties patalpoms.

Kietinta grindų danga ( bendras storis 12mm)
Tai specialios technologijos dėka išgaunamas itin kieto paviršiaus grindys. Šią dangą sudaro 6 sluoksniai.
1. Kamštinis paklotas
2. Faneros pagrindas
3. HDF plokštė
4. Tikro medžio faneruotė 0,6mm
5. 8 sluoksniai lako
Tokio tipo sluoksniai ir itin kietas hdf pagrindas leidžia plonam medžio sluoksniui tapti itin atspariam, o raižymosi ir braižymosi atsparumą užtikrina 8 sluoksniai, specialiaus lako, kuris dengiamas itin plonais sluoksniais, kad išliktų medienos raštas ir natūralumas.
Šio tipo danga atspari smūgiams, braižymuisi, gali būti naudojama ir komercinėse patalpose. Taip pat turi deklaruojamas ir atsparumo klases, kurios gali būti nuo 31 iki 33 klasės.
Platus pasirinkimas raštų, lentų dydžių, eglutės ( herrringbone raštas) Tokio tipo grindų danga yra daug tvaresnė savo gamyboje naudojamomis medžiagomis, nes sunaudoja kur kas mažiau tikro medžio ir išgaunamas toks pats efektas.


Mūsų darbai

Termo medienos terasos

Skaityti daugiau

Medinės terasos

Skaityti daugiau

Mediniai laiptai su porankiu

Skaityti daugiau

Laminuotos pakopos su metaliniais turėklais

Skaityti daugiau

Ąžuolinės parketlentės

Skaityti daugiau