Grindų dangos atnaujinimas ir priežiūra

Grindų dangos atnaujinimas

Turint medines grindis, jas kartas nuo karto reikia atnaujinti, padengti apsauga. Norint ilgai naudoti, reikia atlikti keletą nesudėtingų veiksmų, kurių dėka produktas išliks kokybiškas ir ilgaamžis. Pagrindiniai punktai ilgam medinių grindų eksplotavimui:

  1. Valymui naudoti tam skirtas priemones
  2. Atkreipti dėmesį į tai kuo padengta danga ir pagal tai rinktis priemones.
  3. Tinkami pasirinktos priemonės, pamaitins medieną, užpildys atsiradusias poras ir taip mediena nekaups purvo savyje.
  4. Kartą per metus, atlikti gilų medienos valymą ir medienos ,,pamaitinimą“.

Tinkamai prižiūrint, medinės grindų dangos niekada nereikės šlifuoti ir daryti visko iš naujo.

Profesionali medžio priežiūra

Mediena yra viena populiariausių medžiagų apdailoje ir naudojama labai seniai. Būdų tinkamai prižiūrėti dangą – taip pat labai daug. Visuomet yra vertingiau kreiptis į profesionalus, kurie patars ir padės išsirinkti tinkamas medžiagas medžio paviršiaus priežiūrai. Kokybiška kasdieninė priežiūra užtikrina  prevenciją ateiteis problemoms ir produkto ilgaamžiškumą.

Parketlenčių šlifavimas

Esant poreikiui, medines grindis visuomet galima šlifuoti ir taip jas atnaujinti iš pagrindo, padaryti praktiškai vėl naujas arba netgi radikaliai pakeisti atspalvį. Nors praktika rodo, kad klientai nėra linkę daryti šlifavimo ir geriau renkasi visišką dangos pakeitimą, nors tai nėra būtina. Šiuo metu yra daug modernių priemonių, kurių dėka galima išgauti itin išskirtinius atslapvius ir paviršius.

Priemonės parketo priežiūrai

Parketo ir parketlenčių priežiūrai visuomet rekomenduojame rinktis tam pritaikytus produktus, nenaudoti universalių ir stiprių cheminių produktų.