Baltic Wood parketlentės

BALTIC WOOD PARKETLENTĖS
Galbūt jums teko girdėti apie Baltic Wood – daugiau nei 18 metų veikiančią, įvairių rūšių grindų dangų gamintoją. Kompanija yra įsteigta Lenkijoje ir turi gausybę klientų iš viso pasaulio. Baltic Wood yra žinoma dėl itin aukštos kokybės produktų bei kompanijos „lankstumo“. Kompanija visada prisitaiko prie kliento poreikių, o produktų gamyboje naudojamos pačios vėlyviausios technologijos siekiant ne tik aukščiausios kokybės, bet ir geriausios ekologijos.

KODĖL BALTIC WOOD?
Įvairių gamintojų statybinės medžiagos, tarp jų ir parketlentės, nuolat yra reklamuojamos internete, televizijoje bei laikraščiuose. Dažnai pabrėžiama – „geriausia kaina pas mus“ arba „greitas pristatymas“ ir t.t. Tačiau kiekvienas žmogus nori žinoti, kuo jam bus naudingas konkretus produktas. Tad kuo Baltic Wood parketlentės yra pranašesnės už konkurentų produktus? Čia būtina pabrėžti unikalumą. Kiekvienas klientas yra svarbus ir sulaukia išskirtinio dėmesio užpildant visus jo poreikius. Galite įgyvendinti bet kokią norimą grindų viziją – Baltic Wood padeda pasirinkti tinkamiausią grindų spalvą, atspalvį, padengimo tipą, rūšiavimą ir kategoriją.

PRANOKSITE SAVO LŪKESČIUS
Vienas svarbiausių dalykų renkantis grindų medžiagą – kuo platesnis pasirinkimas. Baltic Wood visada gali pasiūlyti tiek senesnių laiko patikrintų, tiek naujausių medžiagų grindis. Baltic Wood visada lenkia savo konkurentus naujausių medžiagų pasiūla ir neatsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų. Baltic Wood parketlentės užtikrins stebinančią kokybę ir leis jums mėgautis:Grindų patvarumu,
Puikiu kambario vaizdu,
Nesudėtinga priežiūra,
Greitas įrengimas.

KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS
Baltic Wood parketlentės gali būti labai įvairios, todėl ir prieinamos kiekvienam. Jeigu jums kaina nėra svarbiausias kriterijus, tada galite pažvelgti į prabangesnius medžiagų modelius. Turint ribotą biudžetą, atsižvelkite į grindų padengimo tipą bei rūšiavimą. Pavyzdžiui, natūralios išvaizdos grindys visada yra pigesnės, kadangi jų rūšiavimas nėra toks kruopštus ir sunaudojama beveik visa mediena. Tiesa, kai kuriems pastarosios rūšies grindys bus net ir patrauklesnės! Galų gale, Baltic Wood per pastaruosius 18 metų įsitvirtino grindų gamybos rinkoje. Per šį laikotarpį jie užsitarnavo gausybės klientų pasitikėjimą ir šiandien šio gamintojo vardas yra vienas geriausiai žinomų pasaulyje.Baltic wood grindų danga
Viena didžiausių ir technologiškai pažangiausių gamyklų Europoje, kurios produkciją tiekiame savo klientams tiesiogiai. Galime užtikrinti pilną aptarnavimą ir garantijas.  

Mūsų darbai

Termo medienos terasos

Skaityti daugiau

Medinės terasos

Skaityti daugiau

Mediniai laiptai su porankiu

Skaityti daugiau

Laminuotos pakopos su metaliniais turėklais

Skaityti daugiau

Ąžuolinės parketlentės

Skaityti daugiau