Atlikti darbai

Šiauštos parketlentės

Grindų dangos paviršius
Medinė grindų danga turi keletą skirstymų pagal paviršiau paruošimą – apdirbimą. Skirtingi gamintojai ir skiritngos medienos šiek tiek turi skirtumų, bet esminės kategorijos išlieka visuomet tos pačios.
Struktūruoto paviršiaus grindys –
Itin lengvi šiauštos parketlentės, kur tik vietoms ir labai nežymiai yra paryškinta paviršiaus tekstūra. Specialių šepečių dėka – išimama minšktoji medienos dalis ir taip medžio raštas įgauna labai nežymų intensyvumą, kuris vėliau dengiant grindis užsipildo ir struktūravimo griovelis įgauna apsaugą.
Vidutinio stiprumo šukvimas –
Vidutinio stiprumo šukuotos grindys turi aiškiai matomą ir jaučiamą tekstūrą, kur ypatingai paryškėja dengiant natūralia alyva. Dar labiau paryškinama. Tokio užbaigimo paviršius jau yra jaučiamas ir vaikštant basomis yra ne toks slidus ir mažiau matomi smulkūs įbrėžimai.
Gilaus šukavimo parketlentės –
Gilaus šukavimo grindų danga turi išskirtinai ryškų ir gilų medžio tekstūros išryškinimą. Paviršiaus jau yra pakankamai grubus ir vaikštant jaučiamas stipriai. Dar mažiau matomi smulkūs pažeidimai, tačiau šiek tiek sudėtingiau valomas purvas. Didžiausią natūralumo efektą kuriantis paviršius.

Norite panašaus sprendimo?