Atlikti darbai

Rudos spalvos parketlentės

Šokoladinio atspalvio parketlentės
Tamsaus atspalvio parketlentės - prabangos ir solidaus interjero ženklas. Toks atspalvis ant medžio gali būti išgaunamas keliais skirtingais tipais. Mediena gali būti dažoma/ beicuojama, alyvuojama, dengiama spalvotu laku, kietu vašku arba deginimo procesu.
Parketlenčių beicavimas
Toks principas naudojamas pagrinde masinėje gamyboje, kur reikia išlaikyti labai vienodą atspalvį visų partijų produktams. Šiuo būdu individualūs užsakymai yra atliekami rečiau.
Grindų dangos alyvavimas
Alyva yra vienas iš populiariausių grindų dangos padengimų. Juo dengiamos tiek individualios grindų dangos, tiek ir masinės gamybos produktai. Tai ekologiška ir labai natūrali danga paviršiui. Atsparumas irgi aukštas, tačiau reikia laiku atnaujinti.
Lakuotas grindų paviršius
Lakas vistik yra dar populiariausias paviršius, kuriuo dengiama grindų danga. Tai yra atsparus ir tvirtas produktas. Spalvų gama taip pat didelė, tik vienas lako minusas - jis braižosi ir uždaro medžio poras, todėl paviršius nebūna toks natūralus.
Kieto vaško padengimas grindims
Kietu vašku galima taip pat išgauti daug atspalvių, išlaikyti medienos natūralumą ir užtikrinti aukštą atsparumą. Viršutinis sluoksnis dengiamas specialu, tvirtu vaško sluoksniu, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir paprastą paviršiaus priežiūrą.
Šiame objekte naudota išskirtinė technologiją, medieną dirbtiniu būdu deginant, taip jos spalva įsigeria giliau į medžio poras ir užtikrina ilgalaikį spalvos išsilaikymą.

Norite panašaus sprendimo?