Atlikti darbai

Rudos parketlentės

Rudo atspalvio grindys
Daugelis tyrimų ir mūsų patirtis rodo, kad didžiausios dvejonės ir ilgiausias laikas pasirinkimui yra skiriamas būtent spalvai. Pačios populiariausios yra natūralios, lengvai šviesintos ir tamsintos spalvos. Dominuoja natūralių, gamtoje randamų atspalvių paletė. Saugiausi variantai yra gelsvos ir pilkšvos spalvos, priklausomai nuo siekiamo poveikio.
Tamsesni grindų atspalviai
Tamsesni grindų dangos atspalviai, interjerui suteikia prabangos ir solidumo, tačiau taip pat ir reikalauja daučiau priežiūros. Tmasūs atspalviai puikiai dera prie šviesiai dažytų sienų, tamsesnių atspalvių stalviršių, langų bei durų. Sodrus atspalvis ant medžio gali būti išgaunamas keliais būdais, nuo to taip pat priklauso ir ilgaamžiškumas. Spalva gali būti išgaunama: deginant, ėsdinant, dažant, alyvuojant, lakuojant arba dengiant kietu vašku. Visi tipai turi savų pliusų ir minusų.
Atspalvio natūralumas
Padengim tipas taip pat įtakoja ne tik pačią spalvą, bet ir išliekantį medžio raštą ir paviršių. Vieni padengimo tipai pilnumoje užpildo medį ir lieka tik lygus atspalvis, kiti padengimai išryškina medžio rieves, jo tekstrūrą ir palieka medį natūralų - atvirą, ant kurio labai malonu vaikščioti.
 
 

Norite panašaus sprendimo?