Atlikti darbai

Parketlentės išpardavimas

Protingas grindų dangos pasirinkimas
Kiekvienas klientas ir objektas visuomet turi savo istoriją. Ne išimtis ir šis variantas. Klientai turėjo nustatytą biudžetą grindų dangai, todėl reikėjo protingo pasirinkimo. Kaip tik išpardavinėjome Rustic rūšiavimo žaliavą, kurią padenginėjome kietu vašku ir kiekis atitiko kliento poreikius. Klientams patiko natūralus ir gyvas medžio raštas, kuris turi šakelių, balanos ir atrodo labai įdomiai.
Grindys pagal biudžetą
Visuomet savo klientams siūlome pasirinkti kriterijus, pagal ką bus renkamsi dangą. Galima sukomplektuoti dangą ir pagaminti, pagal norimą spalvą ir formatą, galima pritaikyti nustatytam biudžetui, o galbūt netgi pagaminti visiškai unikalų produktą. Tai yra specialiomis priemonėmis ir įrankiais sendintą dangą, degintą paviršių, stipriai gilintomis rievėmis ir t.t.
Individuali grindų danga
Išskirtinumas iš kitų grindų dangų gamintojų ir pardavėjų, kurį siūlome savo klientams - individualumas. Galime paruošti tik pagal jų norus apibūdintą žaliavą ir idealiai parinkti atspalvį, suderintą su kitais interjero elementais. Dengimui naudojame ekologiškas ir labai patikimas vokiškas medžiagas. Daug darbo atliekama rankomis, todėl dar stipriau išreiškiamas individualumas.

Norite panašaus sprendimo?