Atlikti darbai

Nebrangios medinės grindys

Medinės grindys nebrangiai
Dažnai klientai renkasi apdailos medžiagas pagal poreikius ir biudžetą. Derina kokybę ir gerą kainą. Didelis iššūkis yra pasirinkti teisingai ir iš didelio noro sutaupyti, nepadaryti to kokybės sąskaita. Šiame projekte su klientais taip pat derinomės biudžetus, kad jie atitiktų lūkesčius. Keliami reikalavimai medinei grindų dangai buvo gana standartiniai, tačiau labai aiškūs ir konkretūs.
Reikalavimai medinėms grindims
Klientos poreikis buvo ištisinės medienos, vienos juostos parketlentės, tinkamos šildomos grindims ir surenkamos su click sistema. Biudžetas 30 Eur/m2.  Tokiems reikalvimams pasirinkome living - rustic rūšiavimo žaliavą, ją padengėme natūraliu kietu vašku ir išpjaustymams labai tiksliai apskaičiavome trumpesnio ilgio lentas, kas leido sumažinti bendrą 1m2 kainą ir taip sutilpti į kliento keliamus reikalavimus.
Rustic medinės grindys
Rustic rūšiavimas pasymi šiek tiek didesnio šakotumu ir intensyvesniu medžio raštu. Šiuo metu tai tampa vienu populiariausių rūšiavimų ir itin dažnai renkamasi, vietoje visiškai bešakių lentų. Yptingai tinkamas raštas mėgstantiems ekologiškumą, natūralumą ir tikrą medžio išvaizdą.

Norite panašaus sprendimo?