Nebrangios laiptų pakopos

Laiptų pakopos pigiai

Stilingos ir natūralaus medžio laiptų pakopos, nebūtinai turi būti labai brangios. Pasitelkus kūrybiškumą ir nevisiškai standartinius sprendimus, galima sukurti gerą galutinį rezultatą už protingą biudžetą. Kaip ir dauguma mūsų objektų, šis taip pat reikalavo nestandartinio mąstymo ir idėjų, kurios tenkintų klientą.

Laiptų apdaila

Kotedžo laiptų apdailai pasirinkome medžio masyvo lentas ir atvirus priešpakopius. Pakopoms naudotas ąžuolo masyvas, kurio spalva ir padengimas yra identiškas grindų dangai. Atviri priešpakopiai buvo papildomai pašlifuoti ir nugruntuoti, kad būtų praktiški naudoti ilgą laiką. Pakopos šiek tiek užleistos iš laipto, kad būtų patogiau jomis naudotis ir apsisaugotų betoninis kraštas.

Mediniai laiptai

Dažniausiai medinius laiptus įsivaizduojame, kaip labai storo medžio, itin masyvius ir kainuojančius labai daug. Laiptai yra tokia pat grindų danga kaip ir paprastame kambaryje, tik įrengimo požiūriu šiek tiek sudėtingiau. Paprastas ir kūrybiškas požiūris, leidžia sudėtingus sprendimus paversti pakankamai paprastai ir visiems lengvai prieinamais.