Atlikti darbai

Balintos parketlentės

Balintos parketlentės
Objektas - Kaimo sodyba pajūryje. Užsakovų renovuojamas senas pastatas, kuris turi atitikti bendrą viziją ir išlaikyti autentišką medžiagiškumą. Dėl šios priežasties, grindų danga buvo gaminama tiksliai pagal kliento pageidavimą. Dengiama specialiu balinimo aliejumi, kuris sutvirtintas kieto vaško alyva. Paviršiaus apsaugai panaudoti keturi dengimo sluoksniai ir balinimo aliejus.
Parketlentės sodybai
Visos medžiagos objekte atspindi kaimo stilių. Grindų danga tik dar labiau susitiprina ir įsilieja į visumą. Žinant, kad tai nėra nuolat gyvenama patalpa ir žiemos metu nebus pilnai šildoma, pasirnkta danga su keturiais grioveliais, kurie kompensuoja minimalius lentų suvaikščiojimus, esant dideliems temperatūros skirtumams. Skaitgūs temperatūros pokyčiai tai gali įtakoti.
Lentos vaizdo parketlentė
Parketlentės skirstomos į keletą kategorijų pagal raštą. Vienos juostos, dviejų, trijų ir keturių. Pati solidžiausia ir geriausiai atspindinti, natūralios medžiagos idėją - vienos juostos parketlentė. Tuomet vaizdas yra ištisinės lentos, autentiškai taip pat, kaip būtų naudojama natūrali, stora lenta.

Norite panašaus sprendimo?