Atlikti darbai

Balintas ąžuolas parketlentės

Baltos ąžuolo grindys
Spalva, kuri savo didžiausią populiarumo lakmetį jau išgyveno, bet niekuomet nebuvo pasitraukusi iš top 5. Balintas medis turi labai įdomių savybių, visiškai kitaip išsiryškina arba pasislepia medžio raštas, jis gražiai kontrastuoja su medžio raštu, jeigu paviršius yra papildomai šukuotas, tuomet balta tekstūra, žaidžia su rievėmis. Toki tipo šviesintų grindų, galima sutikti labai įvairių. Nuo labai lengvo pabalinimo, dūminimo iki itin ryškaus - praktiškai baltai uždažomo varianto.
Balintų grindų priežiūra
Balintoms grindims reiktų naudoti ir specifines priežiūros priemones. Kodėl reikia rinktis spec. priemonę ir negalima naudoti standartinių. Balintoms grindims reikia nuolat duoti pigmento, kad neprastų danga savo šviesumo, nepapilkėtų ir į jas nesigertų purvas. Dažnu atveju, plaunant stadartinėmis priemonėmis, su kiekvienu plovimu, spalva vis blunka, o naudojant tinkamas priemones ji išlieka tokia pat kaip ir pikimo momento.
Skirtingi balinimo tipai
Grindų danga gali būti palinama keliais skirtingais tipais. Natūralia alyva, taip išlaikant labai atvirą medį ir jo natūralų pojūtį, kitu atveju gali būti dedamas balintas lakas, kuris itin gerai apsaugo paviršių, tačiau jausmas jau nebėra toks natūralus. Taip pat rečiau pasitaikantys būdais yra ėsdinimas, kalkinimas, beicavimas ar dažymas.

Norite panašaus sprendimo?