Atlikti darbai

Ąžuolinės parketlentės rustic

Parketlenčių klijavimas
Šiame objekte, ąžuolo parketlentes rustic klijacome elastingais klijais, kurie savo sudėtyje turi spec. medžiagų, kurios neleidžia dangai sutrūkinėti ir kompensuoja mikro suvaikščiojimus. Renkantis ir įrengiant grindų dangas, labai svarbu atkreipti dėmesį į naudojamas medžiagas. Jos turi būti tinkamai parinktos, aukštos kokybės ir atitinkančios pačio produkto garantijas.
Parketo klijai
Klijai grindų dangoms yra skirstomi į tipus, tipai apibrėžiami pagal tai kokią grindų dangą įrenginėjate. Tarkime vieno stiprumo ir elastingumo klijus galima naudoti įrengiant trisluoksnes parketlentes ir visiškai kito tipo klijai naudojami masyvo grindims. Ypatingai stiprių klijų reikia, norint kokybiškai įrengti plačias ir labai ilgas lentas. Mediena turi dideles jėgas, kurias klijai privalo išlaikyti.
Grindų priežiūra
Grindų dangos priežiūra taip pat labai svarbus momentas, kad ir pasirenkamos šakotesnės medienos ir grubesnės tekstūros lentos, jas rekomenduoja prižiūrėti su medienai skirtais valikliais ir impregnantais. Tokiu būdu prižiūrint medieną, ji tarnaus ilgai ir kokybiškai, nereikės atlikti šlifavimo darbų.

Norite panašaus sprendimo?